Loading...
  • Vítejte
    Hotel, restaurace a penzion
  • Zažijte nevšední zážitky a poznávejte Slovácko přímo v jeho srdci
  • Věříme, že se nám podařilo vtisknout hotelu jedinečnou tvář,
    čerpající z historie i současnosti moravského Slovácka

Hotel Beta

V samém srdci malebného Bzence jsme se rozhodli vytvořit místo, které bude splňovat pestré potřeby návštěvníků a zajistit, že pobyt v hotelu a penzionu Beta bude nezapomenutelným zážitkem.

Penzion Beta byl kolaudován v roce 2009.

Protože město Bzenec a krása kolem něj přitahuje čím dál více pozornosti, rozhodli jsme se, že penzion Beta rozšíříme o další ubytovací zařízení, hotel Beta. Tato myšlenka vznikla na podzim 2012 a v létě 2015 byl projekt úspěšně dokončen. Při stavbě hotelu jsme se zamýšleli nad pocity hostů, kteří zde budou hledat nocleh, ať už krátkodobě nebo zde stráví delší dovolenou.

Myslíme, že se nám podařilo vtisknout hotelu jedinečnou tvář čerpající z historie i současnosti moravského Slovácka. To vše se odráží v pojetí interiéru hotelu, který vás zajisté vtáhne do krásy tohoto kraje a zanéchá ve vás spoustu krásných vzpomínek. Věříme, že se k nám budete rádi vracet i se svými přáteli.


Ubytování

V nově postaveném hotelu jsme pro vás připravily moderní, plně vybavené pokoje. Při jejich zařizování jsme si kladli za cíl vytvořit harmonické prostředí ve kterém se vám bude líbit a bude vás inspirovat k poznávání zdejšího kraje. Celým interiérem se již od vstupu do hotelu prolíná láska k vínu a zdejším vinicím, kterou můžete spatřit i ve výzdobě pokojů.

Už při samotné stavbě jsme kladli důraz na kvalitní materiály a provedení vytvářející celkový dojem pohodlí ve všech jeho aspektech.

Pevně doufáme, že se Vám celkový zážitek z našeho kraje i samotného penzionu a hotelu Beta bude líbit.


Pokoje

Hotel Beta nabízí ubytování v moderně zařízených pokojích. Hotel disponuje 9 pokoji s celkem 21 lůžky. Naše celková kapacita činí 41 lůžek. Hotelová část disponuje 9ti pokoji.

  • 4x dvoulůžkový
  • 3x třílůžkový
  • 2x apartmán

Všechny pokoje jsou vybaveny LCD televizorem se satelitním příjmem, ledničkou a sprchovým koutem. Ve druhém podlaží hotelu jsou pokoje navíc vybaveny klimatizací. Bezdrátový internet je bezplatně dostupný ve všech prostorách hotelu. Apartmány jsou navíc vybaveny vanou a jsou rozměrově prostornější.


Ceník

Pro rezervaci ubytování prosím pište na recepce@hotelbeta.cz případně volejte na: +420 518 385 084.

typ pokoje počet nocí počet osob cena
dvoulůžkový 1 1 900 CZK
dvoulůžkový 1 2 1400 CZK
třílůžkový 1 3 1900 CZK
apartmán 1 1 1500 CZK
apartmán 1 2 1800 CZK

* Uvedené ceny jsou včetně snídaně.
* S domácími mazlíčky Vám nabízíme ubytování v části penzionu (pouze menší plemena) - děkujeme za pochopení.
* Během kulturních akcí se může cena lïšit.


Video

Připravili jsme pro vás krátké video se záběry z hotelu a penzionu Beta a přilehlého okolí.